Funbad Promotion powstało w 2012 roku z inicjatywy najlepszego Polskiego zawodnika, 4-krotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich oraz wielokrotnego medalisty Mistrzostw Europy w Michała Łogosza. Akademia prowadzi zajęcia z zakresu szkolenia z gry w badmintona dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkółka przyjmuje wszystkich chętnych, którzy chcą nauczyć się gry w badmintona. Prowadzimy szkolenie zarówno w grupach jak i indywidualne. 

Na czym polega trening? Oczywiście każdy wysiłek fizyczny należy rozpocząć dobrą rozgrzewką. A po rozgrzewce? Bierzemy się za najprzyjemniejszą część treningu czyli odbijanie lotki. Dropy, net dropy, drivy czy kliry to dla nas chleb powszedni. Nasi trenerzy to profesjonaliści, czyli ludzie pełni optymizmu, których postawa zachęci Cię do kolejnych treningów, bo wizyta u nas będzie dobrze spędzonym czasem!

Poprzez doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie naszych trenerów, gwarantujemy najwyższy poziom wiedzy trenerskiej oraz wskazówki, które pozwalają na maksymalne rozwinięcie umiejętności zawodnika. Uczestniczenie w naszych zajęciach to nie tylko pot i odbijanie lotki. To również dobra atmosfera na treningu! Wszyscy uczestnicy zajęć czują się u nas wspaniale a to w pozytywny sposób wpływa na jakość treningu!

0
Hale gdzie gramy
0
Trenerzy
0
Liczba zawodników

ZAUFALI NAM