FunBad Promotion - Oficjalny dystrybutor produktów Reboots Zajmujemy się promocją oraz dystrybucją produktów do regeneracji mięśni. Współpracę z Reboots łączymy z prowadzeniem akademii badmintona, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych czytaj więcej »

Zgrupowania Polska / Azja

W okresie letnim będą organizowane 10 dniowe zgrupowania na terenie całego kraju. Każdy będzie mógł uczestniczyć w obozie niezależnie od poziomu gry. Chcemy łączyć solidny trening badmintona z rekreacją, zwiedzaniem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu w ciekawym miejscu. Szczegółowe informacje na temat zgrupowań będą pojawiały się na naszej stronie z dużym wyprzedzeniem.


Postanowiliśmy stworzyć ofertę jakiej nie ma w naszym kraju. Będą organizowane zgrupowania w Azji. Na początek obieramy kierunek Malezji i Indii. Zgrupowanie w Malezji to 10- dniowy pobyt w Kuala Lumpur, treningi raz dziennie, zwiedzanie tego pięknego miasta, w połowie zgrupowania wyjazd do Singapuru na zakupy, wycieczka na piękną wyspę Tioman. Podczas zgrupowania będzie możliwość zobaczenia jak trenują najlepsi na świecie, poznania nowej kultury, gorącego klimatu, przepysznej kuchni i niesamowicie pięknych miejsc Azji południowo-wschodniej.


Zgrupowanie w Indiach to niesamowite przeżycie, tylko dla wytrwałych. To 8 dni w gorącym Bombaju i 2 dni na wybrzeżu w pięknym Goa.


Pełna oferta zgrupowań w Azji już wkrótce na naszej stornie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.


Sponsorzy i partnerzy: