FunBad Promotion - Oficjalny dystrybutor produktów Reboots Zajmujemy się promocją oraz dystrybucją produktów do regeneracji mięśni. Współpracę z Reboots łączymy z prowadzeniem akademii badmintona, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych czytaj więcej »

Informacje o firmie

FunBad Promotion powstał z inicjatywy Michała Łogosza. Uczestnik czterech Igrzysk Olimpijskich (Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin2008, Londyn 2012), wielokrotny medalista Mistrzostw Europy, Akademicki Mistrz Świata,właściciel ponad 30 tytułów Mistrza Polski, zwycięzca kilkudziesięciu międzynarodowych turniejów na całym świecie,specjalista od gier podwójnych.


FunBad to nauka badmintona na najwyższym poziomie, specjalizujemy się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy wiek jest dobry do tego,żeby uczyć się i grać w badmintona.


FunBad to także promocja ruchu, zdrowego odżywiania, dbania o sylwetkę.


FunBad to też rekreacja połączona z aktywnym ruchem. Zajmujemy się także przygotowaniem motorycznym,szkoleniami z tego zakresu, łączymy ruch z prawidłową dietą i suplementacją odżywkami.


Organizujemy pokazy gry w badmintona na najwyższym poziomie, zgrupowania szkoleniowe w kraju i zagranicą, pikniki badmintonowe, treningi indywidualne i grupowe dla firm, ligi oraz turnieje amatorskie dla każdego. Prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.


Współpracujemy z najlepszymi szkoleniowcami w kraju, gwarantujemy najwyższą jakość usług i profesjonalizm.

Nasi trenerzy
Sponsorzy i partnerzy: