FunBad Promotion - Oficjalny dystrybutor produktów Reboots Zajmujemy się promocją oraz dystrybucją produktów do regeneracji mięśni. Współpracę z Reboots łączymy z prowadzeniem akademii badmintona, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych czytaj więcej »

Dieta i odzywianie

Ogromny wpływ na wyniki sportowe ma prawidłowo dobrana dieta. Dobrze zbilansowane odżywianie się odgrywa także dużą role w unikaniu kontuzji.


Nieodłącznym elementem życia wielu osób jest aktywność fizyczna. Niektóre osoby uprawiają sport wyczynowo, inne dla zdrowia i szczupłej sylwetki.


Wzrost wysiłku fizycznego wiąże się z większym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze, zwiększa wydalanie z organizmu elektrolitów, składników mineralnych oraz wody.


Pomożemy Ci w dobraniu optymalnej diety dzięki, której Twój trening będzie efektywniejszy, sylwetka szczupła a podatność na urazy czy kontuzje mniejsza. Z naszym dietetykiem dokładnie określisz, które produkty i potrawy lubisz, a za którymi nie przepadasz.


Współpracujemy z doświadczonymi dietetykami z ogromną wiedzą z zakresu odżywiania sportowców jak i osób uprawiających umiarkowany wysiłek fizyczny.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Sponsorzy i partnerzy: