FunBad Promotion - Oficjalny dystrybutor produktów Reboots Zajmujemy się promocją oraz dystrybucją produktów do regeneracji mięśni. Współpracę z Reboots łączymy z prowadzeniem akademii badmintona, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych read more »

Latest news

Happy New Year W nadchodzącym roku życzymy wszystkim entuzjastom badmintona nieustającej radości z uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. read more »
Groups in Kuala Lumpur W nadchodzącym 2013 roku zorganizujemy zgrupowania badmintonowo - rekreacyjne na całym świecie. Kilka z nich odbędzie się w stolicy Malezji. Będą to 10-dniowe pobyty podczas których każdy (niezależnie od poziomu zaawansowania) podniesie poziom swoich umiejętności gry w badmintona połączonych ze zwiedzaniem Kuala Lumpur... read more »
Polish badminton's in London W Igrzyskach Olimpijskich w Londynie wzięło udział 6 polskich badmintonistów. Michał Łogosz (gra podwójna) mężczyzn i Kamila Augustyn (gra pojedyncza kobiet) to olimpijczycy z Londynu, którzy uczestniczą w projekcie FunBad Promotion. read more »
Sponsors and partners: